warto wiedzieć

vintage nylons of the 50-ties

 

 

 

 

Tu można zasięgnąć informacji

 

 

Naszą misją jest przypomnienie tego, co dzisiaj nazywamy vintage, czegoś oryginalnego i ponadczasowego. To są pończochy nylonowe i elegancja lat 50-tych ubiegłego stulecia. To jest coś czego nie da się podrobić w masowej produkcji. Nie da się wytworzyć na nowych maszyn. Tylko kilku producentów, którzy ocalili ze złomowiska unikalne urządzenia, może pochwalić się współczesnym produktem z niezwykłym trudem osiągającym jakość przeciętnych pończoch z tamtego okresu.  

Pończochy

Jakie informacje odnośnie pończoch interesują naszych klientów i sympatyków? Po pierwsze: O co w tym chodzi? Dlaczego nylony są takie szczególne?  Po drugie: zobaczyć przynajmniej na zdjęciu i przekonać się czy dołączyć do pozytywnie zakręconych. I kupić partnerce pończochy lub zrobić niespodziankę mężowi wkładając nylony? Po trzecie: Jak wybrać, dobrać i co kupić, żeby z przyjemnością założyć pas i pończochy? A zatem:

Pasy do pończoch i gorsety

Pas do pończoch lub gorset z podwiązkami stanowi bardzo zmysłową część bielizny. W dodatku dobry pas lekko koryguje figurę, podkreślając piękno damskich kształtów, a podwiązka przypadkowo wysunięta spod sukienki zawsze powoduje niezwykłe zainteresowanie otoczenia. Co w tej kwestii oferuje serwis?

 

Przykłady jak wykorzystać gorset w tworzeniu własnej stylizacji:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright  ©  nylony.pl  2012
warto wiedziec