rago

vintage nylons of the 50-ties

 

 

 

 

 

 

 

   fot: deviantart.com użytkownik: diosamant)

Pas Rago model 721 czarno/różowy

 

 

 

Rago to klasyka amerykańskiej bielizny profilującej. Rodzinna firma z Nowego Jorku odnosi od kilkudziesięciu lat międzynarodowy sukces, sprzedając doskonałe wyroby o niezwykłych walorach użytkowych. Stosując najnowsze osiągnięcia inżynierii materiałowej oraz komputerowe wspomaganie projektowania, oferuje bieliznę, w tym całą gamę komfortowych pasów do pończoch, dla osób chcących retuszować sylwetkę.

Paski Rago idealnie nadają się do noszenia pończoch nylonowych. Dzięki odpowiednim krojom i materiałom nie przesuwają się po brzuchu utrzymując, nawet nylony ze szwem, w tej samej pozycji przez cały dzień. Odpowiedniej szerokości podwiązki oraz metalowe żabki doskonale mocują pończochy.   

Wyroby Rago cechuje wygoda noszenia oraz doskonała funkcjonalność. Amerykański producent kładzie przede wszystkim nacisk na właściwości profilujące swoich produktów, nieco mniej może na ich ozdobność. Choć ostatnio pojawiły się nowe modele pasów, odbiegające od tej zasady, łączące zalety korygujące z pięknym koronkowym wykończeniem (przykład na zdjęciu obok). 

Rago prowadzi kilka serii wyrobów od delikatnie formujących ("Diet Mindet") do mocno ściągających "Shapette" i formujących w wersji koronkowej "Lacette". Więcej na stronie www.ragoshapewear.com.

Katalogowe paski Rago zamawiamy systematycznie, dbając by mieć w ciągłej sprzedaży pięć lub sześć najbardziej popularnych rozmiarów. Przy okazji dostawy możemy również sprowadzić na życzenie dowolny produkt tej firmy lub produkt w innym niż oferujemy rozmiarze. Wystarczy napisać na nylony@nylony.pl.

Wszystkie produkty marki Rago na stronie.

Wszystkie produkty marki Nylonessa&Rago na stronie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright  ©  nylony.pl  2011