nylonessa

 

Bielizna marki Nylonessa:

pas Emily Sheer , pantiese Enya oraz nylony Eva Elegant

 

 

Rodziną pasję do eleganckiego wizerunku kobiety bazującego na klasycznych nylonach przekształciliśmy w roku 2000   w przedsięwzięcie Nylony.pl, kreujące markę Nylonessa. Zajmujemy się projektowaniem i szyciem luksusowej bielizny, w tym przede wszystkim pasów do pończoch, majtek, halek, biustonoszy, prawdziwych gorsetów oraz produkcją oryginalnych pończoch nylonowych non-stretch.

Naszym celem jest kultywowanie i promocja kobiecej aparycji w stylu Glamour Pin-up wyrażające się hasłem marki:

Nylonessa - Luxury Pin-up Lingerie.

Wykonujemy limitowane serie oraz indywidualizowane modele z najlepszych materiałów i podzespołów przy zachowaniu wysokiej jakości. Nasi klienci otrzymują ekskluzywne produkty, które oprócz walorów użytkowych posiadają szykowny design.

W naszych projektach wzorujemy się na wybranych koncepcjach lat 50-tych przystosowanych do współczesnych realiów. Precyzję wykonania i unikatowe własności użytkowe bielizny Nylonessa zapewnia wysoko wykwalifikowany zespół pracowni krawieckiej zdolny zrealizować najtrudniejsze projekty. Taka manufaktura gwarantuje niepowtarzalność produktów i dużą elastyczność dopasowania do upodobań klienta. 

Bielizna i pończochy marki Nylonessa od samego początku istnienia są zamawiane przez prestiżowe butiki z Wielkiej Brytanii, Niemiec (bullet, garterbelt, girdlette, waspie, nylony Eva), Belgii, USA, Szwajcarii (nylony Eva, pasy Edith, pasy Erica , bikini Erica i Ukrainy.

Bielizna marki Nylonessa kolekcja Garterina - bielizna korygująca w stylu Pin-up.

Fot. Karina Lasek modelki: Carrie, Waniliana i Pin Up Candy.

Pończochy marki Nylonessa to oryginalne nylony produkowane według technologii z lat 50-tych cylindrycznych maszynach dziewiarskich. Są dziane z wysokogatunkowego włókna poliamidowego (typu monofilament) o grubości 15 Dn. Naszą ofertą odpowiadamy na zapotrzebowanie rynku - wytwarzając takie nylony, które nie są obecnie produkowane nigdzie indziej na świecie. Są to bezszwowe nylony o splocie podwójnym węzełkowym:

1. mające wzmocnione tylko palce (RT Reinforced Toe),

2. nie mające żadnych wzmocnień (NHT Nude Heel & Toe),

3. NHT ze szwem oraz

4. o spocie micro-mesh ze wzmocnionymi palcami i piętą (RHT Reinforced Heel & Toe).

Ponad to wzbogaciliśmy naszą gamę nylonów o pończochy:

5. FF Fully Fashioned oraz RHT (marka Eleganti for Nylonessa) wyprodukowane dla Nylony.pl przez angielskiego wytwórcę. Te pończochy cechuje elastyczna i gładka nić nylonowa. Więcej o technologii produkcji w artykule o FF.

Pończochy Nylonessa  uzupełniają ofertę marki Cervin. Są równie wysokiej jakości co nylony francuskie. Wytwarzamy je w zakładzie o dużych tradycjach i zaawansowanej kontroli jakości, potwierdzonej międzynarodowymi certyfikatami (normy ISO).

Na zdjęciu obok pończochy o splocie "krystalicznym" Eva Crystal (mające klasyczne wzmocnienia stopy RHT). Są one obecnie jedynymi współczesnymi nylonami o splocie micro-siateczki.

Unikalne w skali światowej nylony micro-mesh Eva Crystal oferowane są również przez: Nylance i Kiss Me Deadly.

Więcej o technologii produkcji nylonów bezszwowych na stronie pończochy RHT.

Warto dodać, że pończochy Nylonessa można nabyć w eleganckich pudełkach, zawierających do 3 par dowolnych pończoch - tak jak to było w latach 50-tych u najlepszych producentów pończoch.

Ze względu na to, że koszt opakowań kolorowych podwyższyłby cenę jednej pary pończoch zrezygnowaliśmy przy sprzedaży pojedynczych par pończoch Nylonessa z opakowań ozdobnych. Jedynie Eva Classic mają opakowanie kolorowe, pozostałe modele pończoch są zafoliowane fabrycznie na przekładkach tekturowych. Ale zawsze można nabyć, nawet do jednej pary, pudełko ozdobne widoczne na zdjęciu obok.

 

Pończochy marki Nylonessa model Eva Crystal,

pas Nylonessa Edith Bicolor 8, figi Enya i  gorset Nylonessa Evita.

 

 

Rodzaje pończoch nylonowych marki Nylonessa

Eva Classic - RT Reinforced Toe and Nude Heel  (z wzmocnionymi palcami i bez wzmocnionej pięty. Kolory: czarny, coffee (kawa, ciemny brąz) i natural (naturalny opalony). Rozmiary: 2-5.

Eva Elegant - NHT Nude Heel and Toe (bez wzmocnionych palców i pięty), z wyższą, ładnie wykończoną manszetą - z wzorkiem na podmanszecie jak w nylonach z lat 50 i 60 XX w.

Kolory: czarny, coffee (kawowy, ciemnobrązowy), cocoa (kakaowy, jasnobrązowy), cinnamon (cynamonowy, jasnobrązowy), huzelnut (orzech laskowy, jasnobrązowy w odcieniu rudym), suntan (cielisty słoneczny), arctic (arktyczny, śnieżno biały). Rozmiary: 2-5.

 

Eva Fancy - NHT Nude Heel and Toe (bez wzmocnionych palców i pięty), z wyższą, elegancko wykończoną kontrastowym paskiem między manszetą i podmanszetą oraz z wzorkiem na podmanszecie jak w nylonach z lat 50 i 60 XX w.

Kolory:  burgund (brązowy w odcieniu czerwonego wina),   lilac (liliowy, jasnofioletowy), carmine (karminowa czerwień). Rozmiary: 2-5.

 

Eva Chic - NHT ze szwem Nude Heel and Toe ze szwem. z wyższą, elegancko wykończoną kontrastowym paskiem między manszetą i podmanszetą oraz z wzorkiem na podmanszecie jak w nylonach z lat 50 i 60 XX w.  Kolory: czarny, coffee (kawowy, ciemny brąz), cocoa (kakaowy, średni brązowy). Rozmiary: 2-5.

 

Oraz wersja Eva Chic Contrast  z kontrastowym szwem  w  kolorach: burgund (brązowy w odcieniu czerwonego wina z czarnym szwem), cinnamon (cynamonowy, jasnobrązowy z czarnym szwem), carmine (karminowy czerwony z czarnym szwem), huzelnut (orzech laskowy, jasnobrązowy w odcieniu rudym z brązowym szwem). Rozmiary: 2-5.

 

Eva Crystal - o splocie siateczki mirco-mash. RHT Reinforced Heel & Toe (ze wzmocnionymi palcami i piętą). z wyższą, elegancko wykończoną kontrastowym paskiem między manszetą i podmanszetą oraz z wzorkiem na podmanszecie jak w nylonach z lat 50 i 60 XX w.. Kolory: czarny, coffee (ciemnokawowy, bardzo ciemn brąz), natural (naturalny opalony). Rozmiary: 1-6.

 

Pończochy ze szwem marki Nylonessa model Eva Chic

Pończochy marki Nylonessa

o splocie podwójnym węzełkowym

 

 

Pierwszy rząd od góry od lewej

modele Eva Chic Contrast:

cynamon/czarny szew, orzech laskowy/brązowy szew, burgund/czarny szew, karmin/czarny szew.

Drugi rząd od góry od lewej

modele Eva Chic:

czarny/czarny szew, kawa/kawowy szew, kakao/kakaowy szew.

 

 

 

Trzeci rząd od góry od lewej

modele Eva Elegant: kawa, kakao, cynamon, orzech laskowy.

 

 

Pierwszy rząd od dołu od lewej

model Eva Fancy: lilak,

modele Eva Elegant: lodowy, cielisty.

 

 

Wszystkie produkty marki Nylonessa na stronie.

vintage nylons of the 50-ties

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright  ©  nylony.pl  2014
nylonessa