dlaczego nylony?

vintage nylons of the 50-ties

 

 

                                      

                                     

                                              

 

 

 

                                                      Co zyskasz zakładając pończochy nylonowe?

 

 • Podkreślone naturalne piękno damskich nóg - bowiem szew optycznie wyszczupla i przedłuża nogi.

 • Ekskluzywny element ubioru - oryginalne 100% nylony zalicza się do klasy luksusowej haute couture.

 • Niezwykły wygląd - bardzo kosztowna tradycyjna ręczna technologia oraz unikalny materiał - nić nylonowa typu monofilament.

 • Silnie oddziaływanie na panów - zalotny szewek, ginący pod materiałem sukienki oraz aksamitna gładkość nylonów rozbudza ich zmysły.

 • Idealne dopasowanie do budowy nóg - pończochy Fully Fasioned już na etapie dziergania uzyskują odpowiedni kształt, a wszystkie nylony podczas formowania na gorąco na ich modelu - przez co nie zmieniają swojej barwy i przeźroczystości na udach, kolanach i kostkach.

 • Wyjątkowy blask nóg - jaki posiadają nylony, a to dzięki unikalnym właściwością przędzy nylonowej monofilament.

 • Szczupłą sylwetkę - pas do pończoch podkreśla talię i formułuje brzuch, tuszując jednocześnie niedoskonałości figury.

 • Niepowtarzalny szelest nóg - płaski podwójny węzełkowy splot typowy jedynie dla nylonów.

 • Stan: ciągle kobieca i elegancka - raz założone nylony powodują chęć wyrzucenia wszystkich rajstop i zmianę stylu ubioru na bardziej uwodzicielski.

 • Zmysłowy sposób poruszania - chodząc w komplecie: pas + pończochy nylonowe + buty na obcasach - sylwetka emanuje sexappeal'em.

 • Uwagę i zainteresowanie innych pań - nylony powodują zmianę nie tylko w wyglądzie kobiety ale i jej samopoczuciu.

 • Zmiany w wyglądzie partnera - zacznie dostosowywać swój wygląd do nowego eleganckiego wizerunku swojej kobiety.

 • Seksowny element bielizny - do pończoch nylonowych dobiera się zmysłową bieliznę: koronkowe pasy, gorsety, figi, halki...

 • Brak reakcji alergicznych - nylon (polyamid) nie uczula, a wiele kobiet ma uczulenie na lycrę, elastan czy inne elastyczne włókna, z których wykonane są rajstopy czy pończochy stretch oraz na silikon używany przy pończochach samonośnych.

 • Tworzywo nylonowe, z którego dzierga się nylony, w odróżnieniu do elastomerów, włókien poliestrowych czy bawełnianych - nie zatrzymuje na swojej powierzchni bakterii.

 • W przeciwieństwie do pończoch samonośnych pończochy do paska nie uciskają ud - co jest korzystniejsze dla układu krążenia nóg (nylony nie przyczyniają się do problemów z żylakami).

 • Pończochy w porównaniu do rajstop wpływają korzystniej na utrzymanie wentylacji miejsc intymnych.

           Nylony to nie tylko część garderoby - to elegancki styl życia.

Pończochy to styl - to luksus. Potrzeba nieco czasu i pracy aby je włożyć. Są droższe od rajstop i technologicznie trudniejsze do wykonania, ze względu na niezmienną od kilkudziesięciu lat, w dużej mierz ręczną produkcję. Wymagają delikatnego obchodzenia się z nimi, bo nie są jednorazówkami za 1 Euro i każde zaciągnięcie widać na nich bo są tak cienkie, ale zaciągają się trudniej niż rajstopy. A na dodatek do prawdziwych nylonów trzeba założyć pas do pończoch, który z pozoru wydaje się być niezbyt wygodny. Ale panie, które odkryły nylony, jakoś nie specjalnie chcą wracać do rajstop. Lubią ten nagi fragment nogi nad manszetą pończochy i podwiązki oraz ten niezwykły szelest nylonu uwodzący płeć przeciwną. A że dzisiejsza technologia dostarcza niezwykle wygodnych i eleganckich pasków oraz doskonałej jakości nylonowych pończoch, której nigdy nie uda się doścignąć przy produkcji rajstop, to nie dziwmy się, że produkt finalny daje ogromną satysfakcję. I na całe szczęście entuzjastów i entuzjastek prawdziwych pończoch przybywa i coraz więcej pań z dumą pokazuje swe błyskające magią nylonów nogi w eleganckich butach na obcasach, jako uzupełnienie albo wręcz ozdoba kreacji. To się podoba i zaczyna być  zauważane przez media i dyktatorów mody. A stąd już niezbyt daleko do renesansu tego, co niby zapomniane, staromodne i niepraktyczne. My też chcemy mieć w tym skromny udział.

A poza tym - szanowne panie - zamienienie od czasu do czasu spodni na szykowną sukienkę, no i oczywiście  nylony, stanowi bezbolesny zabieg, który zwykle kończy się bardzo przyjemnie...

 

Dlaczego nylony a nie rajstopy?

Odpowiedź jest trywialna:

Rajstopy zabijają pożądanie...

nylony

transparentność, połysk, równe wybarwienie...

podkreślony kształt kobiecej nogi z zaznaczoną stopą,

łydką i udem, zawsze w komplecie ze zmysłowymi podwiązkami

rajstopy

słabo przeźroczyste, matowe, nierówny kolor...

dwie długie bezkształtne skarpety zszyte ze sobą w kroku,

zsuwające się w dół (efekt "wiszącego" kroku)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright  ©  nylony.pl  2007