ulla

vintage nylons of the 50-ties

 

 

 

 

 

 

 

Ulla Oda kolor: szampan

 

 

            

Pasy do pończoch firmy Ulla dessous z Niemiec (www.ulla.de) to jedne z najbardziej eleganckich i funkcjonalnych pasków do nylonów. Firma specjalizuje się w bieliźnie dla pań o pełniejszych kształtach, oferując przy okazji bardzo wysokiej jakości produkty dla standardowych rozmiarów. Paski Ulla są bardzo wygodnymi modelami, nadającymi się do każdego rodzaju pończoch, w tym do FF-ów. Pasy Ulla są niezwykle eleganckie, wykonane z najlepszych gatunkowo pięknych koronek, jednocześnie zapewniają komfort noszenia nylonów.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo pozostałości magazynowe pasów Ulla. Z przykrością informujemy, że pasy Ulla (modele Marilyn i Oda) już nigdy nie pojawią się na rynku. Firma Ulla przestała je bowiem produkować.

Ulla Oda kolor: szampan

 

Klasyczny pas do pończoch

średniej wysokości 25 cm Ulla Oda

Pas Oda typu pełnego, wykonany jest z jedwabistej, gładkiej i elastycznej satyny, z gustowną koronką z przodu oraz u dołu. Wysokość 25 cm, powoduje, że nie pozostawia żadnych śladów nawet na wąskiej spódniczce. Produkowany był w wersji z czterema krótkimi podwiązkami. Metalowe, osłonięte zapinki oraz ładne wzornictwo powodują, że jest on niezwykle elegancką częścią bielizny. Bardzo wygodny do całodziennego noszenia, dyskretnie modeluje kształty. Warto go mieć i spróbować, jaką wówczas przyjemnością jest noszenie oryginalnych nylonów, gdy szewek pozostaje przez cały dzień na swoim miejscu. Dodatkową zaletą paska Ulla Oda jest to, że można nosić do niego dłuższe pończochy, a zatem też krótsze sukienki. Pasek ma krój umożliwiający noszenie go zarówno na biodrach jaki i nieco wyżej w talii.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright  ©  nylony.pl   2007